Ve středu před odjezdem budu kromě doplatku vybírat ještě vyplněné Prohlášení o bezinfekčnosti a ideálně kopii zdravotní kartičky. Pro kluky přijeďte v neděli mezi 12 – 13 hod.

Ostatní informace podobné jako vloni:
Kapesné cca 500 Kč.
Telefony jsou zakázány, tablety nebo podobná herní zařízení si kluci vzít mohou.
Počasí bude zřejmě proměnlivé, při balení zohledněte, že jedeme na hory, kde může být večer výrazně chladněji než je tady a venku nás může potkat i nějaká přeháňka. Na kolo nezapomeňte helmu, vhodný batůžek, pláštěnku a láhev na pití. Na další aktivity plavky, florbalku a pálku na stolní tenis.
Kluci už to znají, navíc máme autobus, tak věřím, že to bude bez problémů.

Aktuality

Vstup na nedělní zápas se Zlínem – informace od pana Stehna: Z důvodu začátku utkání se Zlínem v 17:20 budu pouštět kluky 30 min před začátkem, tj. v 16:50 od Jiráskových sadů. Prosím o předání této informace všem, aby tam nevznikli komplikace, děkuji.

Z důvodu začátku utkání se Zlínem v 17:20 budu pouštět kluky 30 min před začátkem, tj. v 16:50 od Jiráskových sadů. Prosím o předání této informace všem, aby tam nevznikli komplikace, děkuji.

Pozvánka na seminář STRAVA A SPORT – 31.10. Nový Bydžov

Podle pokynů z klubu zveřejňuji pozvánku pro rodiče na seminář STRAVA A SPORT, který se uskuteční v Novém Bydžově ve čtvrtek 31.10.: Plakát_STRAVA_A_SPORT

Lékařské prohlídky pro sezónu 2019/20

Prosím o zajištění a předání dokladu o lékařské prohlídce do 31.8.2019. Od této sezóny je povinnou součástí prohlídky EKG hráče. Závěrem by mělo být napsáno, že váš syn je způsobilý hrát lední hokej.

Rozpis zápasů Krajské ligy

V sekci Zápasy/Soutež byl vložen rozpis zápasů ligy mladších žáků "D" 2007 - 2008.

Organizační pokyn k vybírání příspěvků

2018-2019_prispevky